Nyheter

Nyhetsbrev

Methandrostenolone har länge varit en favorit för styrka idrottsmän och kroppsbyggare , med det uttryckliga syftet med det är att skapa är för användning av idrottsmän. Det var föreningens förmåga att främja drastiska proteinsyntesen, stimulera styrka i en direkt och snabbverkande sätt, och dess förmåga att förbättra glykogenolys som gjorde det ...

Methandrostenolone har länge varit en favorit för styrka idrottsmän och kroppsbyggare , med det uttryckliga syftet med det är att skapa är för användning av idrottsmän. Det var föreningens förmåga att främja drastiska proteinsyntesen, stimulera styrka i en direkt och snabbverkande sätt, och dess förmåga att förbättra glykogenolys som gjorde det så populär, och varför det är popularitet är fortsatt hög i dag. På grund av den aktiva liv, som är tre till åtta timmar, bör multipla doser under dagen av methandrostenolone utnyttjas. Det är bäst att hålla bloodlevels så jämnt som möjligt, därför att dela doser under dagen vid jämna belopp krävs.

More

Metandienon (Dianabol) There are 8 products.

Showing 1 - 8 of 8 items
Contact us | Delivery | Terms and conditions | Questions & Answers | Disclaimer | Sitemap